https://www.youtube.com/watch?v=yEsThZYjyeU&feature=youtu.be

SEBEOBRANA

Reálná sebeobrana je tím hlavním důvodem a posláním RBSD.

SEBEOBRANA

Reálná sebeobrana je tím hlavním důvodem a posláním RBSD.

Schopnost ochránit sebe, svoji rodinu a majetek považujeme za tu nejdůležitější schopnost, kterou můžete tréninkem RBSD získat. Proto neděláme žádné kompromisy, co se týká kvalitních zdrojů, a učíme se od lidí, které dlouhodobě patří mezi špičku v této oblasti.

Základní kameny sebeobrany

Každý systém, který v RBSD vyučujeme, byl vybrán a zařazen do našeho programu z nějakého důvodu. Kromě tvrdé a nekompromisní sebeobrany postavené na systému Urbancombatives využíváme tréninky Atletické Báze pro všestranný rozvoj.

Urban Combatives jako základ pro sebeobranu

Naším hlavním stavebním kamenem je systém Urbancombatives. Jeho zakladatelem je Lee Morrison (Southampton, Velká Británie). Nenajdete jednodušší a účinnější systém sebeobrany. Do Urbancombatives se promítají zkušenosti z mnoha let strávených v blízkosti pouličních gangů i z práce ochranky v nočních klubech. Síla tohoto systému je nejen v efektivnosti a jednoduchosti, ale i porozumění pouličním predátorům a násilí obecně.

Naše pojetí sebeobrany

V sebeobraně nepotřebujete pokročilé techniky, každý, kdo se dostal do krizové situace, chápe, jak je obtížné udělat efektivně i velice jednoduchý pohyb. Při našem tréninku nejde o to zvládnout složité techniky při nulovém stresu – naopak – být alespoň rozumně efektivní v situacích kde je stres na hranici našich schopností.
Proto nenajdete v RBSD žádné technické stupně, zkoušky nebo certifikáty. Jsme toho názoru, že naši studenti vědí, proč cvičí právě RBSD a není zapotřebí je motivovat tímto způsobem.
Výsledky a pokrok poznáte sami na sobě, nebudou zadarmo, ale budou skutečné.
Přijďte se přesvědčit sami. Tréninky