Skip to main content

SEMINÁŘE

A WORKSHOPY

SEMINÁŘE

A WORKSHOPY

Víkendové Semináře a Workshopy jsou výbornou alternativou k pravidelným tréninkům, nebo možností jak trénovat podle metod RBSD jestli nemáte poblíž bydliště žádného instruktora RBSD.

O akcích

Každá námi pořádaná akce má program sestavený tak, aby pokryl celé téma a studenti si odnesli dostatek informací jak nadále trénovat sami. Nesnažíme se, abyste si pouze zacvičili, ale chceme Vám dát program, abyste mohli dále cvičit sami. Proto naše akce navštěvuje i mnoho instruktorů z jiných systémů, aby se seznámili z našimi metodami, a zařadili je do vlastních tréninků.
Jestliže chcete dostávat informace o akcích pořádaných RBSD s předstihem do emailu napište nám na: RBSD@centrum.cz. Zařadíme vás do adresáře a budete si moci zajistit dostatečný počet míst dříve, než se objeví na webu.

Za rok 2021

15
Seminářů
15
Workshopů
4
Víkendové Campy

Rezervujte si místo zde

Chcete akci podle Vašich představ?

Jsme schopni uspořádat seminář přesně podle vašich požadavků. Jestliže máte vlastní klub nebo tréninkovou skupinu a zajímáte se o metody boje a sebeobrany, které v rámci RBSD vyučujeme, napište nám a domluvte si akci u vás. V týmu instruktorů máme specialisty na různé styly nebo metody boje, takže si můžete být jisti tím, že Váš seminář povede ta nejvhodnější osoba.
Přijďte se přesvědčit sami. Tréninky