Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=yEsThZYjyeU&feature=youtu.be

INSTRUKTORSKÝ PROGRAM

INSTRUKTORSKÝ

PROGRAM

Program pro instruktory RBSD je určen těm, kteří chtějí ve svém klubu využívat metody RBSD. Nebo těm, kteří chtějí svůj osobní rozvoj posunout na vyšší úroveň.

Jak probíhá vzdělávání?

Model vzdělávání nás samotných a našich instruktorů se liší od běžného systému placených instruktorských kurzů a certifikátů. Pracujeme společně a zcela otevřeně na posouvání našich hranic. Každý instruktor RBSD dává veškeré své schopnosti a dovednosti k dispozici celému týmu. Celá skupina tak nabízí každému členu možnost posunout své kvality, mnohem dál než by se dostal sám.

Instruktor, tak jak ho chápeme my v RBSD, není jen někdo, kdo zná dobře technickou stránku a učí podle předem určeného programu. Instruktor RBSD je ten, který vám pomůže najít vaši vlastní cestu, překonat s Vámi problémy, které Vás potkají. Každý má svůj vlastní styl a trenérský rukopis. Nejen, že si tohle uvědomujeme, ale také to podporujeme.

Tři důvody proč být součástí

1.

Máte vlastní klub a chcete oficiálně trénovat podle metod RBSD.

2.

Trénujete s uzavřenou skupinou lidí, chcete mít přístup k materiálům RBSD pro svůj vlastní trénink, posunout vaši skupinu na vyšší úroveň a s pomocí RBSD z ní vytvořit klub reálné sebeobrany.

3.

Nemáte tréninkovou skupinu, pracujete na sobě sám, vyhovuje Vám přístup RBSD a chcete mít vědomosti a materiály pro svůj trénink od špičkových instruktorů z celého světa.

Kdy a jak vstoupit do insturktorského programu?

Do instruktorského programu je možné vstoupit až po seznámení se stylem výuky a tréninků v RBSD. Proto vás rádi uvidíme na trénincích, seminářích nebo soukromých hodinách.
Nejde o to, jak moc máte nyní odcvičeno nebo kolik zápasů máte na svém kontě. Jediné co od Vás potřebujeme my je „drive“ a silná vůle na sobě pracovat. Úmyslně nemáme přesný plán jak vás přivést do pozice plného instruktora RBSD. Jestli chcete vést vaše studenty, musíte mít schopnost řídit Vaše vlastní kroky – i v tomto Vám rádi pomůžeme, a přitom necháme velikou část Vašeho rozvoje a zodpovědnosti ve Vašich rukou.