Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=hC5QjNzLrJo

SHOOTING

Ovládání střelné zbraně posune vaši bezpečnost na nejvyšší úroveň.

SHOOTING

Ovládání střelné zbraně posune vaši bezpečnost na nejvyšší úroveň.

RBSD Shooting je určený pro všechny, které zajímá střelba. Díky zbrani můžete vyrovnat šance i proti ozbrojenému útočníkovi nebo přesile. Považujeme za nejdůležitější zvládnout bezpečnou manipulaci tak abychom ani v krizové situaci neohrozili jinou osobu. Zaměřujeme se převážně na civilní střelce, a proto nejvíce tréninků věnujeme pistoli, ale pro komplexi střeleckou dovednost pořádáme několikrát v roce tréninky zaměřené na brokovnici a pušku.

Hlavní myšlenky a principy

V trénincích postupujeme podle této trojice dovedností: Technika – Přesnost – Rychlost. Je jedno jak rychle a kolika způsoby umíte minout cíl. Naučit se střeleckou dovednost vyžaduje pravidelný trénink a čas, proto je možné trénovat střelbu i několikrát týdně, zejména na individuálních trénincích. Pořádáme i pravidelné sobotní veřejné tréninky a jednou ročně RBSD Shooting Camp.
V tréninku využíváme několik našich střeleckých programů. „Shoot & Move“ kde kombinujeme střelbu s pohybem, kryty atd… „RBSD Battle Ready“ – program zaměřený na rozvoj atributů pro sebeobranu… „RBSD -Gun Combatives“ – program zaměřený na boj se zbraní s využitím kopů a úderů a další…
  • taktika a střelecké techniky jsou zaměřené na sebeobranu
  • pravidelné testy vaší střelecké výkonosti
  • program „ RBSD Battle Ready“ – střelecká příprava do sebeobrany
  • program „Shoot & Move“ – střelba a pohyb
  • program „RBSD – Gun Combatives“ – boj na kontaktní vzdálenost
  • možnost účastnit se závodů IPSC, LOS, Klubové soutěže…
  • možnost stát se členem „Asociace Sportovní a Dynamické Střelby“
Přijďte se přesvědšit sami. Tréninky.