RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Rychlá reakce je dobrá, ale být o krok napřed je ještě lepší.
Gabe Suarez

Alternativou k pravidelným tréninkům jsou víkendové Semináře a Workshopy. Ty se konají v buďto v městech, kde funguje klub RBSD nebo na pozvání jiného klubu nebo skupiny a to i mimo Českou Republiku. Jestliže nemáte možnost trénovat pravidelně v jednom z klubů RBSD jsou víkendové akce možností jak se procvičit v sebeobraně a poznat naše tréninkové metody. V našem týmu máme specialisty na různé styly nebo metody boje, takže Vám v případě zájmu doporučíme konkrétní osobu, která je nejvhodnější podle vašich požadavků.
Témata pro semináře

Jsme schopni uspořádat seminář přesně podle vašich požadavků a našich zkušeností, zde najdete seznam základních témat z každé oblasti, ze kterých můžete vybírat. Podle časových dispozic můžeme program upravit či nakombinovat:RBSD - Reálná sebeobrana

RBSD - Reálná sebeobrana
RBSD Sebeobrana

Reálná sebeobrana tak jak ji učíme v klubech RBSD. Principy sebeobrany postavené na solidních atletických základech. Jestliže vás zajímá jak efektivně propojit sportovní bojové disciplíny a sebeobranu tak, aby tvořili funkční celek tak tyto semináře vám jistě pomohou. Snažíme se, nejen studenty naučit postupy a techniky, ale hlavně jak dále cvičit RBSD v jejich vlastních klubech a trénincích. Z témat, které jsme učili: Základy sebeobrany, Boj proti noži, Boj na zemi, Clich Cotrol - kontrola a odvádění, Boj proti přesile a mnohé další...Urban Combatives

Reálná sebeobrana podle Metod Lee Morrisona.
Dále je uveden seznam základních témat:


Urban Combatives
Urban Combatives
 • Self-Protection game plan
  - ucelený základ sebeobrany. Získáte základní nástroje, techniky a taktiku jak postupovat při pouličním střetu. Výborný start do systému Urbancombatives.

 • 'Sharp Edge' (counter edged weapons) program
  - obrana proti útoku nožem, jak rozeznat útočníka, jak postupovat při hrozbě nebo napadení touto zbraní

 • Counter-grappling program
  - boj v klinči a na velmi blízkou vzdálenost (ECQ), velice efektivní postupy obsahujíci mnoho špinavých technik

 • Jim Wagner Reality Based Personal Protection
  Jim Wagner RBPP
 • Multiple assailants program
  - boj pro přesile je extrémě nebezpečná záležitost. V tomto programu se dozvíte jaké postupy vyučuje Lee Morrison, který si je již mnohokrát ověřil ve skutečné situaci


Jim Wagner Reality Based Personal Protection

Reálná sebeobrana jak ji vyučuje Jim Wagner. Spektrum systému Reality based Personal Protection je opravdu široké. Naší specialitou v něm jsou tréninky postavené na modelových situacích, trénink scénářů a postupy proti střelné zbrani.


Personal Defense Readiness
PDR

Jsme schopni vyučovat témata pro Level 1 a Level 2. Více o tomto systému se můžete dozvědět například v tomto článku.PDR

Civilní verze světoznámého S.P.E.A.R. sytému Tony Blauera. Silná stránka této metody spočívá ve využití přirozených obranných instinktů našeho těla. Tím si studenti velice rychle osvojí efektivní postupy pro sebeobranu a boj. Zvláště jestli nemáte čas věnovat se tréninku dlouhodobě je PDR seminář velice vhodnou volbou. Velice silnou stránkou je oblast psychologické přípravy, kterou má Tony Blauer spičkově zpracovanou a to nejen pro sebeobranné situace.RBSD Boxing & RBSD Grappling
RBSD Boxing

RBSD BOXING, RBSD GRAPPLING

Atletická báze pro sebeobranu. Naše fylosofie je taková, že pro sebeobranu je vhodné být fit a umět ovládat své tělo v boji v postoji i na zemi.


Trénujeme vlastní formu boxu a grapplingu. Jestliže vás zajímá jak propojit trénink bojového atleta se sebeobranou jsou tyto semináře výbornou formou.Fyzická Připravenost (COMFIT)
comfit

COMFIT

Lee Morrison využívá vlastní systém pro trénink fyzické kondice. Sám je důkazem jeho efektivity a hlavně jeho přenosu do bojových disciplín. Tento systém je vhodný pro trénink dynamiky a explozivní síly stejně jako kondice a vytrvalosti.
Přejete si uspořádat seminář ve vaší tělocvičně?

Máte zájem trénovat reálnou sebeobranu podle principů RBSD nebo systémů, které reprazentujeme ve vašem městě? Kontaktujte nás a domluvte si podmínky. Máte-li zájem o seminář na nějaké speciální téma, pokusíme s vám vyhovět.


Jestli máte ve svém klubu studenty, kteří nehovoří česky, není pro nás problém vést seminář v anglickém jazyce.


Veškeré nutné vybavení zajistíme z vlastních zdrojů. Na pořadateli je, aby zajistil prostory ke cvičení.


Jsme si vědomi toto, že kvalitní výsledky přináší pravidelné tréninky, proto jsme ochotni nastavit cenu tak, aby bylo možné opakovat workshopy častěji.