RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Lee Morrison
Pick up rock, hit!
Lee Morrison

RBSD - Tréninková Metoda


Hlavním zaměřením klubů s názvem RBSD je trénink reálné sebeobrany. RBSD je zkratkou anglických slov Reality Based Self Defense (volně přeloženo ‐ Reálná Sebeobrana). Nejedná se o konkrétní sebeobranný styl. RBSD je lepší chápat jako návod jak trénovat sebeobranu podle postupů, které se osvědčili v boji nebo při plnokontaktním tréninku. Poznatky pro výcvik čerpáme od kvalitních instruktorů z celého světa, z našeho vlastního tréninku a z praktických zkušeností.


Sebeobranu nemůžete měřit počtem technik ani množstvím stupňů. Proto v RBSD nenajdete výkonnostní stupně, zkoušky a další porovnávání výkonosti. Věříme v kvalitní trénink postavený na zkušenostech odborníků na sebeobranu z celého světa.


Jsme oficiální zástupci z více systémů: Urbancombatives (Lee Morrison), Red Zone (Jerry Wetzel), Reality Based Personal Protection (Jim Wagner), S.P.E.A.R. System (Tony Blauer)... A máme zkušenosti z mnoha dlaších jako například: Crazy Monkey Defense Program (Rodney King), Kapap, Krav Maga (Ladislav Matula) a další...


Naši instruktoři stále pracují a vylepšují tréninkové postupy na pravidelných seminářích. Plně podporujeme jejich zaměření a jedinečnost. Takto máme ve svém týmu instruktory reprezentující různé systémy uznávané po celém světě. V mnoha oblastech jsme jediní zástupci pro daný systém v České republice nebo na Slovensku.


Jestli chcete zjistit zda je RBSD klub i ve vašem městě klikněte sem.


RBSD - Tréninková Metoda