RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Lee Morrison
Pick up rock, hit!
Lee Morrison

RBSD A VÁŠ TRÉNINK

Můžete si vybrat RBSD pro tréninky reálné sebeobrany – dostanete tak informace a metody od špičkových instruktorů z celého světa – a to vše v jednom klubu.


Další možnost je trénovat Atletickou bázi, buďto boj v postoji nebo na zemi, nebo jejich kombinaci. Atletickou bázi můžete později rozvinout dvěma směry – využijete potenciál z tréninků do sebeobrany, nebo můžete zkusit v nějaké disciplíně závodit.


Potřebujete si vyjasnit jakým směrem se v trénincích vydat, zeptejte se Instruktora RBSD a nechte si poradit. Jestli Vám nebudou vyhovovat hromadné tréninky, můžete si domluvit soukromé tréninky.


Ideál pro Vás a tak jak je RBSD zamýšleno od základu je kombinovat tréninky sebeobrany a atletické báze. Díky tomu můžete využít plný potenciál toho co Vám RBD může nabídnout.


Je jedno jestli se rozhodnete trénovat v klubu RBSD protože se chcete naučit bráni, boxovat nebo zápasit. Jestli chcete zlepšit Vaši fyzickou kondici, nebo prostě vyčistit hlavu v kolektivu skvělých lidí. Můžete si být jisti, že dostanete všechno….


RBSD a Váš Trénink