RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Lee Morrison
Pick up rock, hit!
Lee Morrison

INSTRUKTORSKÝ PROGRAM

Instruktorský Program

Program pro instruktory RBSD je určen těm, kteří chtějí ve svém klubu využívat metody RBSD Czech Republic. Nebo těm, kteří chtějí svůj osobní rozvoj posunout na vyšší úroveň. Model vzdělávání nás samotných a našich instruktorů se liší od běžného systému placených instruktorských kurzů a certifikátů. Pracujeme společně a zcela otevřeně na posouvání našich hranic. Každý instruktor RBSD dává veškeré své schopnosti a dovednosti k dispozici celému týmu. Celá skupina tak nabízí každému členu možnost posunout své kvality, mnohem dál než by se dostal sám. Instruktor, tak jak ho chápeme my v RBSD, není jen někdo, kdo zná dobře technickou stránku a učí podle předem určeného programu. Instruktor RBSD je ten, který vám pomůže najít vaši vlastní cestu, překonat s Vámi problémy, které Vás potkají. Každý má svůj vlastní styl a trenérský rukopis. Nejen, že si tohle uvědomujeme, ale také to podporujeme. Nechceme dělat kopie, chceme, aby instruktor vynikl v disciplínách, které jsou mu nejbližší. Proto nenajdete jediného instruktora RBSD, který by měl, stejný způsob výuky, komunikace atd.. Ale můžete si být jistí, že je to člověk, který má mnoholeté zkušenosti a neustále pracuje na jejich zdokonalování.


V instruktorském týmu je možné být ze tří důvodů:


  • Máte vlastní klub a chcete oficiálně trénovat podle metod RBSD.
  • Trénujete s uzavřenou skupinou lidí, chcete mít přístup k materiálům RBSD pro svůj vlastní trénink, posunout vaši skupinu na vyšší úroveň a s pomocí RBSD z ní vytvořit klub reálné sebeobrany.
  • Nemáte tréninkovou skupinu, pracujete na sobě sám, vyhovuje Vám přístup RBSD a chcete mít vědomosti a materiály pro svůj trénink od špičkových instruktorů z celého světa.

Do instruktorského programu je možné vstoupit až po seznámení se stylem výuky a tréninků v RBSD. Proto vás rádi uvidíme na trénincích, seminářích nebo soukromých hodinách. Nemáme pevné pravidla, kdo může vstoupit do našeho instruktorského týmu, jestli máte zájem – zeptejte se. Nejde o to, jak moc máte nyní odcvičeno nebo kolik zápasů máte na svém kontě. Jediné co od Vás potřebujeme my je „drive“ a silná vůle na sobě pracovat. Úmyslně nemáme přesný plán jak vás přivést do pozice plného instruktora RBSD. Jestli chcete vést vaše studenty, musíte mít schopnost řídit Vaše vlastní kroky – i v tomto Vám rádi pomůžeme, a přitom necháme velikou část Vašeho rozvoje a zodpovědnosti ve Vašich rukou.Instruktorský Program

INSTRUKTORSKÝ TÝM RBSD (ČESKO, SLOVENSKÁ REPUBLIKA)


Martin Mikolášek (Olomouc) - Instruktor RBSD
Lukáš Wolf (Brno) - Instruktor RBSD
David Kocián (Frenštát p. R.) - Instruktor RBSD
Milan Hanusek (Havlíčkův Brod)     - Instruktor RBSD
Radek Erben (Olomouc) - Instruktor RBSD
Jiří Holáň (Brno) - Instruktor RBSD
Petr Santler (Brno) - Instruktor RBSD
Oldřich Šubrt (Šumperk) - Instruktor RBSD
Ladislav Filip (Rakovník) - Instruktor RBSD
Josef Procházka (Jičín) - Instruktor RBSD
Jiří Žák (Havlíčkův Brod) - Instruktor v tréninku
František Fecko (Košice, SK) - Instruktor v tréninku
Adam Pengsawang (Nice, FR) - Instruktor v tréninku
Roman Mazal (Bratčice) - Instruktor v tréninku
Michal Barda (Praha) - Instruktor v tréninku