RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Ze schopností pramení sebedůvera. Sebedůvěra minimalizuje strach a obavy.
Gabe Suarez
RBSD

Program pro instruktory RBSD je určen těm, kteří chtějí ve svém klubu využívat metody RBSD Czech Republic. Nebo těm, kteří chtějí svůj osobní rozvoj posunout na vyšší úrověň. Model vzdělávání nás samotných a našich instruktorů se liší od běžného systému placených instruktorských kurzů a certifikátů. Pracujeme společně a zcela otevřeně na posouvání našich hranic a každý instruktor RBSD dává veškeré své schopnosti a dovednosti k dispozici celému týmu. Celá skupina tak nabízí každému možnost posunout své kvality, nejen jako instruktora, mnohem dál než by se dostal sám.


V instruktorském týmu máme informace ze systémů jako je Urbancombatives, S.P.E.A.R. System, Jim Wagner Personal Protection, Red Zone Threat Management a mnohých dalších... Naši trenéři mají mnoholeté zkušenosti s vedením klubů, přípravy závodníků v bojových sportech, tréninku sebeobrany pro civilní sektor i pro ozbrojené složky.


Do instruktorského programu je možné vstoupit až po seznámení se stylem výkuky a tréninků v RBSD. Proto vás rádi uvidíme na trenincích, seminářích nebo soukromých hodinách. Kdybyste měli jakýkoliv dotaz napište nám na: RBSD@centrum.czRBSD_small
INSTRUKTOR:
HESLO:

RBSD