RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Lee Morrison
Pick up rock, hit!
Lee Morrison

Září - nejlepší čas začít tréninky v RBSD !Září je nejlepší doba kde se můžete přidat k některému klubu RBSD a začít v něm trénovat reálnou sebeobranu nebo bojové altetické disciplíny jako je box nebo zápas na zemi - grappling.

 

 Jestliže se vám náš způsob tréninku zalíbí, máte možnost v průběhu roku navštívit naše semináře a workshopy po celé České Republice nebo v zahraničí. Určitě si budete moci zacvičit s lidmi, kteří představují světovou špičku v tréninku sebeobrany (například Lee Morrison, Jerry Wetzel a další..). Pro sebeobranu, stejně jako cokoliv jiného, platí to, že jestli chcete být dobří, musíte tomu věnovat čas a energii, žádné zkratky neexistují, pouze lidé, kteří vám pomohou radou, svými zkušenostmi a zajistí vám dobré tréninkové podmínky.

 

 Umět ochránit sebe, svoji rodinu a své blízké je naší prioritou. Ale tréninkem získáte mnohem více - lepší fyzickou kondici, posunete vaše hranice ve sportovním zápase, najdete nové přátele a třeba se trénink stane vaším koníčkem na mnoho dalších let.

 

 Proto jestli máte zájem kontaktujte některého z trenérů RBSD. Kromě pravidelných tréninků si můžete domluvit i soukromé lekce, podle vašich priorit. Napište nám včas, abyste se domluvili, protože v některých klubech je, kvůli místu, omezený počet studentů na trénincích.

 

 

   
RBSD Olomouc RBSD@centrum.cz
RBSD Fightclub Brno Lwolf@seznam.cz
RBSD Jihlava rbsd-jihlava@centrum.cz
RBSD Havlíčkův Brod milan.hanusek@email.cz
RBSD Frenštát p. R. combativessp@seznam.cz
RBSD Rakovník sebeobrana.rakovnik@seznam.cz
RBSD Hradec Králové instruktor@jakbojovat.cz

 

Jestliže máte jakýkoliv dotaz k tréninkům neváhejte a napište nám. Tým RBSD Czech Republic