RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická Báze



Menu Button
Gabe Suarez
Ze schopností pramení sebedůvera. Sebedůvěra minimalizuje strach a obavy.
Gabe Suarez

Tréninky v roce 2015 - začátek, novinky ...



První trénink v roce 2015 bude v pondělí 5.ledna Sebeobrana (17:15-18:45). Aby jsme tréninky opět vylepšili, vyzkoušíme pár novinek. Doufám, že budete všichni spokojeni a dostanete z našich tréninků to co od nich čekáte. Jak říká klasik: "To co do tréninku dáte, to si z něj i odnesete".

 

RBSD Sebeobrana
 Opět budeme pracovat na jednoduchých postupech, žádné pokročilé techiky - jen základy dělané dobře. To si vyzkoušíme při mikroscénářích, kterých bude trochu více. Vše si vyzkoušíte i na útočníka v obleku na plný kontakt. Ačkoliv máme spoustu akcí o víkendech, budeme trénovat v RBSD Battle House jakmile se najde nějaký čas.

 

RBSD Boxing
 Tréninky ve středu budou víceméně beze změn, hodně sparringů a bomby :-) A opět to budeme kombinovat s MMA, takže neschovávejte malé rukavice. Ve středu budeme na zemi více bít, protože zápasu je více v pátek.

 

RBSD Grappling
 V pátečních trénincích trochu přidáme, budeme více drilovat a na závěr si dáme ještě něco navíc na fyzičku. V tělocvičně jsou tyče na šplhání, takže na závěr tréninku můžeme lozit. Je to výborné na sílu rukou a úchop, časem si přidáme batoh sezávažím. Další věc, které se chci více věnovat je zápas. Takže budeme více házet a taky padat. Máme k dospozici i velké dopadové žíněnky, takže se můžeme i slušně proletět.

 

COMFIT
Ti co jezdí ke mě na Comfit se můžou těšit, protože přidáme do tréninku silovou gymnastiku. Takže si vyzkoušíme kruhy, bradla, hrazdy atd...


 Když se najde nějaká volná sobota, tak bych chtěl dělat tréninku u mně. Například grappling pro ty co zavodí za RBSD Fightclub, nebo zaměřené na sebeobranu, když se najde pár zájemců. Chci si taky zacvičit, takže to nebude klasický trénink kde já učím, ale spíše můj trénink na který se můžete přidat. Takže se stačí jen zeptat a domluvit ...

 

Tak ať Vám všem začne rok 2015 co nejlépe! A těším se na první trénink v pondělí 5. ledna!!!