RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Většinou jsou cesty ven ... dříve než začne boj.
Gabe Suarez

RBSD Shooting Program 

 

 

 

Jak jsem již psal na začátku sezóny, tak nyní máte možnost se více věnovat střeleckému tréninku. Záleží jen na vás, co chcete trénovat a na jaké úrovni. Střelba je dovednost jako cokoliv jiného a platí zde základní pravidlo jako všech jiných aktivit – pokud chci být dobrý, tak musím trénovat pravidelně a dlouhodobě.

 

Máte několik možností:

Soukromé tréninky – Trénujeme několikrát týdně v dopoledních hodinách. V současné době střílíme v pondělí a ve čtvrtek na střelnici Fort v Křelově. Jeden trénink věnujeme sebeobranné střelbě a druhý atletické bázi (sportovní střelbě, střeleckým drilům). Ve středu trénujeme sušení a práci na laserové střelnici. Tyto tréninky jsou vhodné pro vás, kteří už máte něco odstříleno.

 

Tréninky základů (po domluvě) - Pro ty, kteří se střelbou začínají, je tu druhá možnost. Do konce roku se chci věnovat začátečníkům, aby zvládli bezpečnou manipulaci a dostali do sebe základy. Následně bude pro tyto studenty možné se účastnit všech náročnějších tréninků s již zkušenějšími střelci.  

 

Poslední možnost je zúčastnit se střeleckého workshopu nebo veřejného tréninku. Tady je dobré mít také něco odstříleno. Do konce roku máme v plánu tři tréninky věnované sebeobranné střelbě. (20.10., 17.11, 15.12).

 

 Během roku pořádáme „Měřené tréninky“. Nejde přímo o závody, ale o trénink, kde řešíte sportovní stage nebo sebeobrannou situaci a vše se změří a ohodnotí body. Po absolvování dostanete zpětnou vazbu k vašemu výkonu a je jen na vás zda ji využijete k vašemu dalšímu tréninku.

 

 Cíl do konce roku je zlepšit výkonnost, obzvláště těch, kteří se střelbou začínají. Po nabití všech potřebných dovedností pro bezpečné zacházení se zbraní a zažití základů, bychom od ledna začali s pravidelnými tréninky manipulace a sušení, které by se střídaly s ostrými střelbami.

 Střílení má jednu velikou nevýhodu a tou jsou finance. Víme o tom, a proto máme v plánu navýšit vybavení pro trénink mimo střelnici, abychom vám umožnili trénovat pravidelně a za rozumnou cenu.

 

Jestli máte zájem začít na sobě pravidelně pracovat, napište nám a domluvíme se na variantě tréninku, která bude vyhovovat vašemu pohledu, cílům a možnostem…