RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Ze schopností pramení sebedůvera. Sebedůvěra minimalizuje strach a obavy.
Gabe Suarez

RBSD Shooting Program 

 

 

 

Jak jsem již psal na začátku sezóny, tak nyní máte možnost se více věnovat střeleckému tréninku. Záleží jen na vás, co chcete trénovat a na jaké úrovni. Střelba je dovednost jako cokoliv jiného a platí zde základní pravidlo jako všech jiných aktivit – pokud chci být dobrý, tak musím trénovat pravidelně a dlouhodobě.

 

Máte několik možností:

Soukromé tréninky – Trénujeme několikrát týdně v dopoledních hodinách. V současné době střílíme v pondělí a ve čtvrtek na střelnici Fort v Křelově. Jeden trénink věnujeme sebeobranné střelbě a druhý atletické bázi (sportovní střelbě, střeleckým drilům). Ve středu trénujeme sušení a práci na laserové střelnici. Tyto tréninky jsou vhodné pro vás, kteří už máte něco odstříleno.

 

Tréninky základů (po domluvě) - Pro ty, kteří se střelbou začínají, je tu druhá možnost. Do konce roku se chci věnovat začátečníkům, aby zvládli bezpečnou manipulaci a dostali do sebe základy. Následně bude pro tyto studenty možné se účastnit všech náročnějších tréninků s již zkušenějšími střelci.  

 

Poslední možnost je zúčastnit se střeleckého workshopu nebo veřejného tréninku. Tady je dobré mít také něco odstříleno. Do konce roku máme v plánu tři tréninky věnované sebeobranné střelbě. (20.10., 17.11, 15.12).

 

 Během roku pořádáme „Měřené tréninky“. Nejde přímo o závody, ale o trénink, kde řešíte sportovní stage nebo sebeobrannou situaci a vše se změří a ohodnotí body. Po absolvování dostanete zpětnou vazbu k vašemu výkonu a je jen na vás zda ji využijete k vašemu dalšímu tréninku.

 

 Cíl do konce roku je zlepšit výkonnost, obzvláště těch, kteří se střelbou začínají. Po nabití všech potřebných dovedností pro bezpečné zacházení se zbraní a zažití základů, bychom od ledna začali s pravidelnými tréninky manipulace a sušení, které by se střídaly s ostrými střelbami.

 Střílení má jednu velikou nevýhodu a tou jsou finance. Víme o tom, a proto máme v plánu navýšit vybavení pro trénink mimo střelnici, abychom vám umožnili trénovat pravidelně a za rozumnou cenu.

 

Jestli máte zájem začít na sobě pravidelně pracovat, napište nám a domluvíme se na variantě tréninku, která bude vyhovovat vašemu pohledu, cílům a možnostem…