RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Rychlá reakce je dobrá, ale být o krok napřed je ještě lepší.
Gabe Suarez

RBSD Olomouc - První trénink sebeobrany v roce 2018 

 

 

8.ledna bude první trénink sebeobrany v roce 2018.

 

Jako klasicky v tělocvičně ZŠ Svatoplukova 11, Olomouc (17:15-18:45). Pokud máte chuť se pohnout, zacvičit si něco, co má smysl a může vám to v budoucnu prokázat obrovskou službu, tak napište nebo rovnou přijďte. Abyste věděli co čekat, tak si přečtěte, jak vypadá trénink sebeobrany v RBSD Olomouc.


Po rozcvičce pracujeme na tréninku Boxu – RBSD Boxingu. Věříme, že trénink Atletické báze je nezbytný pro sebeobranu i trénink samotný. V případě, kdy se neumíte postavit někomu při sparringu, nemůžete čekat, že to zvládnete v reálné situaci.


Druhá část tréninku je věnovaná reálné sebeobraně - primárně Urbancombatives. Neexistují žádné „techniky pro slušné lidi“, aby se ubránili těm zlým. Jsou jen ty, které fungují a pak takové, o kterých si to jen myslíte. Trénujeme tak, abyste měli jasnou představu o tom, co umíte a postupně své schopnosti zdokonalovali. Trénink sebeobrany je rozdělen do dvou částí – v první trénujeme jednotlivé prvky (kopy, údery, klinče..) a v druhé řešíme konkrétní situace. Nejde jen o to znát techniku, ale umět ji i použít.


Vždy, když přijde někdo nový, přidává postupně na obtížnosti tréninku. Jako když přijdete poprvé do posilovny. Během pár měsíců budete překvapeni, jak moc jste se v sebeobraně zlepšili.


Takže pokud chcete v roce 2018 udělat něco nového a má to co do činění s pohybem, potem atd., přijďte se zacvičit, třeba zjistíte, že tohle přesně to co vám loni chybělo…