RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Lee Morrison
Pick up rock, hit!
Lee Morrison

Nový trénink: GRAPPLING OPEN GYM (pátek, 16:30-18:00) 

Protože jste se ptali po dalším tréninku, tak jsme připravili další pravidelný trénink – v pátek 16:30-18:00. Jak už název napovídá, půjde o trošku jiný trénink, který jen tak někde neuvidíte.

 

V první řadě dostanete na tomto tréninku hned tři trenéry. A když vynechám sebe tak musím říci, že jsou to opravdu jedni z nejlepších trenéru i lidí co znám – Honza Stach a Ota Ledvinka. Primárně se budeme věnovat RBSD Grapplingu. A to hned ve třech různých podáních. Od Honzy se můžete naučit špičkové zápasové techniky, kombinace a hlavně způsob tréninku, který ho během pár let katapultoval mezi špičku v tomto sportu. S Otou mám odcvičeno spoustu hodin a je to jeden z nejlepších tréninkových parťáků, které jsem měl a tak vím, že od něj dostanete spíše drilovací styl tréninku a jak říká přísloví: „Drillers are Killers“. Takže jestli patříte mezi ty typy, co si rádi techniku zafixují až do morku kosti, najdete přesně to pravé. No, a když povedu tréninky já, tak si přidáme to, na co není čas na středečním RBSD Grapplingu. Takže si přidáme údery a posuneme práci na zemi do MMA atd…

 

Myšlenka tohoto tréninku je taková, abyste si vy sami více ovlivňovali náplň tréninků. Takže se nebojte říci, na co byste se chtěli zaměřit, nebo co nového vás zajímá a na jaký problém jste narazili na tréninku. Stejně tak se můžete domluvit se mnou a využít část tělocvičny třeba k tomu abych vás vzal na lapy nebo potrénovali situace, ve kterých se vy osobně potřebujete zlepšit. Prostě Open Gym se vším všudy – tedy i s trenéry, kteří se Vám věnují.

 

Pro mě osobně má tento trénink ještě jeden rozměr. A to je ten, že se, když nepovedu trénink já, určitě si přijdu zacvičit pod vedením Oty nebo Honzy.  Oba dva u mě začínali a během několika let na sobě zapracovali tak, že se moc rád naučím jejich techniky a detaily a vím, že mě trénink posune.

 

Je jedno, z jakého jste klubu, nebo jaké máte dovednosti. Jestli máte chuť si zacvičit a vyjde na vás místo klidně přijďte. Na našem Facebooku vždy včas napíšeme jaké téma se pojede. Cena je stejná jako pro ostatní tréninky 400 Kč za měsíc (jeden trénink za týden) nebo 150 Kč za trénink.

 

Kdybyste se potřebovali na něco zeptat, napište zprávu nebo email na: RBSD@centrum.cz