RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Rychlá reakce je dobrá, ale být o krok napřed je ještě lepší.
Gabe Suarez

Ubancombatives Workshop ( 20.9.2015, Havlíčkův Brod)
Datum: 20.9.2015
Čas: 10:00 - 13:00
Město: Nádražní 72, Havlíčkův Brod  (RBSD Gym - Havlíčkův Brod)
Instruktor: Martin Mikolášek (RBSD Olomouc)
Program:

 Program workshopu bude zaměřen na systém Urban Combatives vytvořený Lee Morissonem. Lee svůj systém rozdělil na jednotlivá témata a my začneme hned prvním z nich - UC Grade 1. Vyzkoušíme si jeho základní principy, na kterých v rámci workshopu postupně vybudujeme celou škálu dovedností pro sebeobranu. Většinu času budeme samozřejmě věnovat nácviku úderů a taktik podle systému Urban Combatives, tzv. Hard Skills.

 

  Hlavní trenér RBSD Czech Republic Martin Mikolášek získal od Lee Morissona nejen oprávnění učit Urban Combatives, ale i rozhodovat o dosažení příslušné úrovně studentů UC. Pro ty z vás, kteří by v budoucnu uvažovali o možnosti stát se instruktorem Urban Combatives, i pro ty, kteří chtějí mít pouze ucelený pohled na tento moderní způsob sebeobrany, je náš workshop jedinečnou možností k získání informací.  

 

  Tréninky Urban Combatives probíhají většinou formou soukromých hodin, takže workshop je výbornou příležitostí k seznámení se se systémem.

Potřeby: Oblečení na trénink sebeobrany nejlépe podobné vašemu běžnému oděvu, suspenzor, chránič zubů a dostatek pití.
Cena: 400 Kč (při platbě na místě 500 Kč)
Rezervace: 

Rezervace místa proběhne po zaplacení poplatku za seminář. Číslo účtu naleznete na webových v sekci kontakt. Před zaplacením si prosím ověřte, zda je stále volná kapacita. Až poté zašlete nebo předejte poplatek za seminář. Maximální počet účastníků je 16 osob.

Jestliže jste se nestihli přihlásit na seminář a přejete si příště dostávat informace s předstihem do emailu, napište nám. Budete si tak moci zajistit místo včas!