RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Ze schopností pramení sebedůvera. Sebedůvěra minimalizuje strach a obavy.
Gabe Suarez

Selfdefense Game Plan (24.9.2016, Praha)
Datum: 24. 9. 2016
Čas: 11:00-15:00
Místo: TJ Sokol, Pod Starkou 4, 140 00 Praha - Michle
Instruktor: Martin Mikolášek (RBSD Olomouc), Ladislav Filip (RBSD Rakovník)
Potřeby:

Oblečení na trénink sebeobrany nejlépe podobné vašemu běžnému oděvu, suspenzor a dostatek pití.

Program:

Abychom uměli ochránit sebe, svoji rodinu a své blízké je nutné pochopit jak celý konflikt vzniká  a jak probíhá. Právě o tom je náplň semináře Urbancombatives Game Plan. Jak je v názvu naznačeno budeme pracovat na plánu řešení krizové situace. Probereme to jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat osobní prostor a jak bojovat, když není možné ukončit konflikt jiným způsobem.

Nejde o to sbírat techniky, ale naopak s co nejmenším počtem nástrojů vyřešit většinu situací. Proto je seminář vhodný pro začátečníky i pro pokročilé studenty. Nezáleží na stylu který trénujete, ale na vaší vůli a odhodlání naučit se funční postupy. Každý z nás se může dostat do situace, kdy se on sám bude muset postarat o svoji bezpečnost, tento seminář vám dá možnost udělat ze sebe o něco obtížnější cíl.

Cena: 800 Kč. Při platbě na místě 1000 Kč
Rezervace: 

Rezervace místa proběhne po zaplacení poplatku za seminář. Číslo účtu naleznete na webových v sekci kontakt. Před zaplacením si prosím ověřte, zda je stále volná kapacita. Až poté zašlete nebo předejte poplatek za seminář.

 

 Maximální počet účatsníků je 26 - OBSAZENO

 

Jestliže chcete dostávat informace o našich akcích s předstihem, napište nám: RBSD@centrum.cz