RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Lee Morrison
Pick up rock, hit!
Lee Morrison

RBSD Workshop - Knife Survival (13.6.2015, Velké Losiny)
Datum: 13. 6. 2015
Čas: 10:00 - 13:00
Město: ZŠ Velké Losiny
Instruktor: Martin Mikolášek (RBSD Olomouc), Josef Procházka (RBSD Hradec Králové)
Program:

  Poslední akce před letními prázdninami se bude věnovat obraně proti noži. V RBSD se nesnažímě ukazovat náš pohled na věc jako jediný správný. Sami studujeme několi metod od špičkových instruktorů z celého světa, a proto jsme se rozhodli udělat červnový workshop jako přehled toho co jsme doposud poznali a co považujeme za efektivní metody pro sebeobranu proti noži.

  Na workshopu budou prezentovány postupy od Ladi Matuly (Krava Maga, Kapap), Jima Wagnera (USA, Jim Wagner Reality Based Personal Protection), Lee Morrisona (Anglie, Urbancombatives), Jerryho Wetzela (USA, Red Zone) a Tony Blauera (USA, S.P.E.A.R. System).

 Je to první akce tohoto typu a můžete si takto vyzkoušet metody z různých částí světa a vybrat si tu, kterou budete chtít rozvíjet dále. Buďto sami nebo pod vedením jednoho z našich instruktorů.

Potřeby: Oblečení na trénink sebeobrany nejlépe podobné vašemu běžnému oděvu, suspenzor. Cvičné nože, chrániče a helmy s mříží zajistíme.
Cena: 400 Kč (při platbě na místě 500 Kč)
Rezervace: 

Rezervace místa proběhne po zaplacení poplatku za seminář. Číslo účtu naleznete na webových v sekci kontakt. Před zaplacením si prosím ověřte, zda je stále volná kapacita. Až poté zašlete nebo předejte poplatek za seminář. Maximální počet účastníků je 20 osob.

Zbývá 8 volných míst