RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Ze schopností pramení sebedůvera. Sebedůvěra minimalizuje strach a obavy.
Gabe Suarez

RBSD Shooting Workshop (30.4.2016, Olomouc - Křelov)
Datum: 30. 4. 2016
Čas: 10:00-13:00 (začátečníci), 14:00-17:00 (pokročilí)
Místo: Střelnice Křelov (Fort 17)
Instruktor: Tomáš Pavelka (RBSD Olomouc), Martin Mikolášek (RBSD Olomouc)
Program:

  Střelbu jako cokoliv jiného je potřeba pravidelně trénovat. Proto jsme pro vás připravili trénink zaměřený na praktickou střelbu pro sebeobranu. Trénink bude rozdělený na dvě části. První bude věnována začátečníkům, kteří se budou věnovat bezpečné manipulaci a základům. Druhá část bude věnovaná lidem, kteří již mají zvládnuté základy střelby a mohou absolvovat pokročilejší drilly.
 Z tréninku by si každý měl odnést dostatek informací kam dále směřovat svůj trénink, aby mohl dále sám nebo na dalších trénincích vylepšovat své střelecké dovednosti.
 Vyučovat bude Tomáš Pavelka - dlouholetý, zkušený střelec a student RBSD. Pracuje jako osobní strážce vysoce postaveného Evropského diplomata.

Potřeby:

Oblečení na trénink střelby na venkovní střelnici. Občanský průkaz. Jestli vlastníte zbrojní průkaz. Dostatek pití. Skupina začátečníci 150 nábojů, skupina pokročilých 230 nábojů. Náboje můžeme zajistit podle aktuální ceny. Je dobré absolvovat trénink s vlastní zbraní. Pro ty co zbraň nemají bude možnost zapůjčení.

Cena: 1200 Kč. V ceně je vstup na střelnici, zapůjčení zbraně a ochranných prostředků. Je možné se domluvit na zajištění nábojů. Ty nejsou v ceně započítány.
Rezervace: 

Rezervace místa proběhne po zaplacení poplatku za seminář. Číslo účtu naleznete na webových v sekci kontakt. Před zaplacením si prosím ověřte, zda je stále volná kapacita. Až poté zašlete nebo předejte poplatek za seminář.

 

Skupina začátečníků 8 osob, Skupina pokročilých 8 osob - OBSAZENO !

 

Je možné se přihlásit jako náhradník.

 

Jestliže chcete dostávat informace o našich akcích s předstihem, napište nám na: RBSD@centrum.cz