RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Rychlá reakce je dobrá, ale být o krok napřed je ještě lepší.
Gabe Suarez

RBSD Seminář ( 11.4.2015, Praha)
Datum: 11. 4. 2015
Čas: 10:00 - 15:00
Město: Tělocvična ZŠ Veronské náměstí (boční vchod), Praha 15
Instruktor: Martin Mikolášek (RBSD Olomouc)
Program:   Seminář bude zaměřený na tvdou a nekompromisní sebeobranu ve stylu Urbancombatives.Téma semináře je UC- Game Plan, jedná se o úvod do problematiky. Probereme to jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat osobní prostor a jak bojovat, když není možné ukončit konflikt jiným způsobem.
 Na závěr semináře se budeme věnovat psychologii boje a účinkům adrenalinu a stresu.
 Seminář je vhodný pro pokročilé studenty i naprosté začátečníky, každý bude pracovat podle vlastních možností. Cílem je, aby student na závěr rozumněl řešení problémových situací a měl dostatek vědomostí na to jak dále sám, nebo pod dohledem instruktora pokračovat v tréninku sebeobrany.
Potřeby: Oblečení na trénink sebeobrany nejlépe podobné vašemu běžnému oděvu, suspenzor, boxerské nebo MMA rukavice, chránič zubů a dostatek pití. Na místě bude dostatek vybavení k zapůjčení.
Cena: 700 Kč (při platbě na místě 1000 Kč)
Rezervace: 

Rezervace místa proběhne po zaplacení poplatku za seminář. Číslo účtu naleznete na webových v sekci kontakt. Před zaplacením si prosím ověřte, zda je stále volná kapacita. Až poté zašlete nebo předejte poplatek za seminář. Maximální počet účastníků je 25 osob.

Jestliže jste se nestihli včas přihlásit a chcete dostávat informace o našich akcích s předstihem, napište nám na: RBSD@centrum.cz